Polityka
prywatności


 
Polityka Prywatności

Polityka prywatności Markview International Consultancy Ltd. gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych, które mu powierzasz. Zastosowane przez Markview International Consultancy Ltd. zabezpieczenia gwarantują ich poufność i ich właściwe wykorzystanie.
Definicje:
  • cookie - mały plik zapisywany przez serwer serwisu po którym porusza się internauta na komputerze z którego w danej chwili korzysta internauta. Tę informację serwer danego serwisu może odczytać przy ponownym połączeniu się z tego komputera.
  • log systemowy - jest to informacja, jaką komputer internauty przekazuje serwerowi przy każdym połączeniu. Log systemowy może zawierać takie dane jak np. numer IP, na podstawie którego można w dużym przybliżeniu ustalić lokalizację łączącego się z serwisem komputera.
  • adres IP - indywidualny numer, który z reguły posiada każdy komputer podłączony do jakiejkolwiek sieci komputerowej. Numer IP może być stały dla danego komputera (statyczny) lub może być przydzielany podczas każdego połączenia (dynamiczny),
  • protokół SSL - standard przesyłania danych w Internecie. Protokół SSL koduje transmisję danych z komputera do serwera serwisu, w odróżnieniu od zwykłego przesyłania, gdzie transmisja odbywa się „otwartym tekstem”,
  • strona użytkownika – strona, która za ukazuje się internaucie po zalogowaniu się do serwisu .
Anonimowość:

Internauci korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez Markview International Consultancy Ltd. wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszych serwerów.

Dlaczego zbieramy informacje o Tobie?

Serwis Markview International Consultancy Ltd. zbiera informację o użytkowniku po to aby:

  • móc reagować na Twoje prośby i uwagi
  • personalizować przeglądane przez Ciebie strony na naszym serwisie
  • sprawdzać i identyfikować Twoje uprawnienia do uruchomionych serwisów
  • zapobiegać problemom jakie mogą się pojawić w serwisie
  • wysyłać Ci informacje o naszych produktach i promocjach

Cookies

Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.

Ochrona danych

Informacje są przechowywane i przetwarzane przez Markview International Consultancy Ltd. z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony. Rozwój technologii oraz rozwój oferty Markview International Consultancy Ltd. powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach.

Statystyka

Na podstawie uzyskanych informacji Markview International Consultancy Ltd. sporządza zbiorcze zestawienia statystyczne. Są one ujawniane osobom trzecim. Zestawienia statystyczne nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Jesteś dla nas najważniejszy Markview International Consultancy Ltd. jest otwarta na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji.

Praktyczne uwagi

Jeżeli korzystasz z jednego komputera razem z innymi osobami, to po zakończeniu korzystania z usług Markview International Consultancy Ltd., do których musisz się zalogować - wyloguj się, aby nikt nie mógł podejrzeć, korzystać lub modyfikować Twoich zasobów lub informacji. Dane podane przez Ciebie przy rejestracji znasz tylko Ty i Markview International Consultancy Ltd.. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną ujawnione, Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.

Wiele osób korzystających z sieci będzie chciało pozyskać od Ciebie informacje na Twój temat i użyć ich przeciwko Tobie lub innym osobom. Mogą to czynić z chęci zysku lub po prostu w imię „dobrej zabawy”, toteż zachowaj ostrożność.